ďťż
Grand Prix Trial Vienna w Lublinie 23.02.2008

Mariano - Śr lut 20, 2008 10:04 pm
" />Serdecznie zapraszam na turniej Grand Prix Trial Vienna, który odbędzie się w Lublinie już w najbliższą sobotę tj. 23 lutego.

Data: 23.02.2008 (sobota)
Miejsce: Młodzieżowym Domu Kultury nr 2 przy ul. Bernardyńskiej 14a
Format: Extended
Wpisowe: 15 zł
Nagrody: nagrodą główną jest bye w trzech pierwszy rundach Grand Prix Vienna
Rozpoczęcie zapisów: 10:00
Planowany start: 10:30

Wszystkich zainteresowany z poza Lublina proszę o maila z liczbą osób, które wybierają się do nas na ten turniej. Pomoże to w przygotowaniu odpowiedniej liczby stolików.

Kontakt:
kom. 505668444
gg: 2906734
mail: mariano0@o2.pl

Zapraszam !
Gooz - So lut 23, 2008 5:56 pm
" />Z info jakie dostałem wygrał Cyryl Kocięcki.asmo - So lut 23, 2008 7:11 pm
" />przynajmniej tyle,bo nie spodziewamy sie chyba relacjiStiepan - So lut 23, 2008 9:37 pm
" />owszem, cyryl posycił mnie w top2

a teraz ponarzekamy, Mariano bez urazy, ale jak jesteś organizatorem to z łaski swojej nie wychodź w połowie turnieju bo nie posyciłeś , zwłaszcza jak by sie mamy potem użerać ze sfrustrowanym dozorcą i nosić stoły do sąsiedniego domu kultury bo akurat z tego nas wyrzucili, "a gdzie organizator? a poszedł bo zdropował ;|" -> żal.pl

oragnizacja LEŻY i kwiczy
Mariano - N lut 24, 2008 4:17 pm
" />Jeśli nie znasz prawdy to z racji swojej mogłeś najpierw mnie zapytać dlaczego opuściłem sale oraz podzielić swoimi uwagami zanim zaczniesz narzekać publicznie. Współorganizatorem odpowiedzialnym za sale był Bernard i to on dogadywał się z dozorcą co do godziny itd. Nie moją winą jest to, że niektórzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem informacji, które podaje co do godziny rozpoczęcia zapisów i startu. Nie moją winą jest to, że niektórzy 5 minut przed turniejem składają deck i to przez takie osoby wynikają poślizgi, przez co pojawiły się problemy z dozorcą. Ja dostałem ważny telefon i musiałem opuścić sale ale przecież został drugi organizator, więc o co kaman ? Przenieś 3 stoliki które ważyły mniej niż Twój plecak do sąsiedniego domu kultury to chyba nie taki wielki problem. Rozumiem, że każdy ma prawo do swojej opinii ale zawsze najłatwiej jest narzekać, a nie spróbować docenić to iż ktoś wykonał XX telefonów aby załatwić te GPT bo współpraca z Marcelem teraz naprawdę nie jest łatwa, na maile nie odpowiada, trzeba dzwonić kiedy mu się podoba i to też nie zawsze może rozmawiać bo jest w drugiej pracy. Nie wspomne o załatwieniu sędziego z lvl czy sali która pomieści sporą liczbę graczy, tylko kto mi zwróci za te wszystkie telefony ? Nie lubię narzekać i robić z siebie biednego żuczka bo to co organizuje robię dla ludzi, a nie kasy ale czasem człowieka może coś ruszyć jak ktoś tylko gada, a sam nic nie robi.

To moja odpowiedz na Twój żal.pl, nie zamierzam dalej kontynuować dyskusji bo wszystko ze swojej strony już powiedziałem. Dziękuje tym którzy przybyli i mam nadzieje, że mimo niedogodności jakie się pojawiły nie zrazili się do Lublina i będą jeszcze nie raz odwiedzać nasze miasto.

Wyniki i spisy talii z top8 pojawią się jutro na mtgnews.plTellur - N lut 24, 2008 7:10 pm
" />i tak wygranum tego turnieju jest cosinus ze swoimi prawie dwojkowymi teachingsami
niestety nasz Maciej znow mial nie ograny match up deck extended vs deck t2 :p :p :p :pStiepan - N lut 24, 2008 9:13 pm
" />
">Ja dostałem ważny telefon i musiałem opuścić sale

przez telefon ci powiedzieli że poszedłeś 0:2:1 i żebyś dropną ??


">bo współpraca z Marcelem teraz naprawdę nie jest łatwa

współpraca z marcelem nigdy nie była łatwa, pewnie już nie będzie


">czy sali która pomieści sporą liczbę graczy

nie było ani sporej liczby graczy, ani miejsca dla nich...


">ale czasem człowieka może coś ruszyć jak ktoś tylko gada, a sam nic nie robi

a ty sprzątałeś sale i nosiłeś stoły do drugiego domu kultury ??, bo my tak...

nie no nie chcę żeby mnie źle zrozumiano, organizacja byłą kulawa, ale turniej sie odbył, były niezłe nagrody i dach nad głową czyli było co najmniej nieźle

PS: oczywiście że sie nie zraziliśmy i mam nadzieje za jeszcze nieraz wpadniemy

| | | | >

© design by e-nordstrom