ďťż
KAR-O - zły wynik

Rafał - So kwi 21, 2007 9:48 pm
" />gracz kar-o wpisał sobie zwycięstwo mimo stanu 1:0 dla niego. 21-04-2007 23:24 - data jego wpisu. mecz Rafał vs KAR-O. niestety nie mam logów ale liczę na jego uczciwość kiedy będzie rozmawiał z adminem ligi.

KAR-O - So kwi 21, 2007 9:57 pm
" />Przeciwnik rozlaczyl sie na poczatku 2 rundy.

Rafał - So kwi 21, 2007 10:04 pm
" />rozłaczyłem się poniewaz przez ok 10 minut przeciwnik nic nie robil i myslaem ze wizard padl. nastepnie okolo 30 minut mialem ustawiona gre z oczekiwaniem na niego!!!

KAR-O - So kwi 21, 2007 10:10 pm
" />Zatapowales lad i czekales 10 min az pozwole Ci przeszukac biblioteke ?
Rozlaczyles sie, nie wiem z jakiego powodu. Niech admin podejmie decyzje.

Rafał - So kwi 21, 2007 10:12 pm
" />nie mam sil na kogos takiego - ok - wygrales

KAR-O - So kwi 21, 2007 10:15 pm
" />Nie chce wygranej w której można mi zarzucić nieuczciwość.
Jeśli admin stwierdzi nieprawidłowości to z chęcią rozegram mecz od początku. To tylko zabawa - chodz nie zamierzam ulegać w przypadku gdy uważam iż mam racje.

">12.
W przypadku rozłączenia/ucieczki którejś z grających osób zwycięstwo za obecna gre (nie caly mecz) jest przyznawane osobie ktora została niezaleznie od sytuacji na stole, kart na reku, itp

Tak więc wydaje mi się iż wygrałem 2-0 ...

Pozdrawiam

Rafał - N kwi 22, 2007 3:48 am
" />W tej sytuacji mogłeś śmiało rzucić stiffle'a więc nie widzę nic dziwnego w pytaniu się o odpowiedź. Natomiast po kilkukrotnej prośbie o odpowiedź (wyrażonej przez znaki zapytania) mogłeś odpowiedzieć zdawkowym "ok". Nie uważam w związku z tym, że moje rozłączenie w tym momencie było złamaniem regulaminu - brak reakcji uznałem za padnięcie serwera / Twoje odejście sprzed kompa.

W związku z tym proponuje dokończenie meczu (od wyniku 1-0 oczywiście).

gostkor - N kwi 22, 2007 8:10 am
" />Na screenie wyrazie widać, że Rafał się rozłączył.

Pewnie nie wypisało ci że zostałeś rozłączony, przez co czekałeś na ruch KAR-O.