ďťż
Pre Guildpact : Łodź

Thorn - Cz sty 12, 2006 8:28 am
" />W Łodzi zostaną zorganizowane w GameLord TRZY turnieje promujące najnowszy dodatek. W zasadzie różnią się one tylko datami, podam więc kiedy jaki się odbywa, a poniżej zamieszczę dokładne info, które będzie miało zastosowanie do każdego z nich.

1. Turniej Prerelease Główny Guildpact – 21 Styczeń 2006 - Sobota

2. Turniej Prerelease Sklepowy Guildpact – 29 styczeń 2006 – Niedziela

3. Turniej Release Guildpact – 5 Luty 2006 - Niedziela

Zakończenie rejestracji na każdy z turniejów: 10.50 ( w dniu turnieju )
Koszt każdego z nich: 77,- zł, w tej cenie: Tournament Pack Ravnica: City of Guilds + trzy boostery i foliowana karta promo rare z GUILDPACT: Djinn Illuminatus ( prawdopodobnie inna będzie na Release )

Zapisy/Rezerwacja: Na każdym z turniejów rezerwacja miejsc jest bardzo wskazana. Pozwala to uniknąć wielu problemów, np. Z brakiem zestawów lub miejsca do gry. Gracze z łodzi i okolic proszeni sa o osobistą rezerwację z wpłatą wysokości min. 20 zł. Resztę można dopłacić w dniu imprezy, a w ten sposób uzyskacie pewność, ze zestawów dla was nie zabraknie. Uczestnicy spoza Łodzi mogą rezerwować miejsca używając jednego z poniższych kontaktów, wcześniejsza wpłata nie jest konieczna: :

tel. 607 143 343
e-mail: ac@rubikon.pl
GG: 4443404
www.gamelord.pl

Format każdego z turniejów: Sealed Deck - Najlepszy z formatów, który daje wszystkim równe szanse. W skrócie polega on na tym, że z w/w materiału, 90 kart + lądy składamy talię, jedyny limit: trzeba w niej mieć minimum 40 kart, razem z lądami. ( nie polecam znacznego przekraczania tej granicy, standardowa proporcja to 16-17 lądów i nie mniej niż 15 kart stworów; reszta to karty pozostałe, najlepiej takie, które zadają obrażenia stworom/przeciwnikowi lub je niszczą. Karty, które nie wejdą w skład naszej tali stanowią sideboard ( talię poboczną ) i pomiędzy grami z danym zawodnikiem możemy je dowolnie dokładać/wymieniać z talią główną, ale tak aby na koniec miała ona nie mniej niż 40 kart. Jednak należy pamiętać, że przed przystąpieniem do kolejnej gry, trzeba przywrócić naszą talię do stanu jaki został spisany na początku turnieju, na liście kart jako podstawowy ( main ).

Struktura turnieju: Turnieje będą rozgrywane w systemie swiss, co oznacza, że wszyscy maja prawo grać do samego jego końca bez względu na wyniki, czyli przeważnie 6 rund, w każdej jeden mecz do dwóch wygranych. Do każdej rundy zawodnicy są parowani w taki sposób, że grają z przeciwnikami na podobnym poziomie na tym turnieju. Czyli jeśli np. ktoś przegra trzy mecze, to czwarta rundę zagra z graczem, który tez trzy razy przegrał. Daje to szanse na odrobienie ew. Strat/przegranych na początku turnieju. Oczywiście system ten działa podobnie w drugą stronę, czyli jak ktos np. Wygra trzy mecze, to czwarty zagra z kimś kto też trzy razy wygrał... Po rundach swiss'a, na podstawie ilości punktów zdobytych w całym turnieju, zostanie wyłoniona pierwsza ósemka ( tak zwane TOP 8 ), które będzie grało dalej, dla reszty zawodników na tym etapie turniej jest już zakończony. Gracze z TOP 8 grają jednak dalej, ale w systemie single elimination, czyli przegrywający odpada i tak aż do chwili kiedy zostanie tylko jeden...

Musicie tez pamiętać o tym, że z turnieju możecie się wycofać w każdej chwili. Jednak nie wcześniej niż po rozegraniu pierwszej rundy. Wystarczy poinformować o tym sędziego głównego zanim przydzieli wam przeciwnika do kolejnej rundy rozgrywek. W innym wypadku przegracie grę walkowerem i zostaniecie wyłączeni z turnieju dopiero od kolejnej rundy. Oczywiście w każdym wypadku karty jakie otrzymaliście na turnieju zabieracie do domu, są one Waszą własnością.

Nagrody: Na każdym z turniejów są nimi boosterki z nowego dodatku Guildpact i okolicznościowe koszulki T-shirt, w ilości zależnej od liczby uczestników. Im więcej zawodników weźmie w takim turnieju udział, tym więcej zostanie przyznanych nagród ! Nagrody zostaną przydzielone w pokaźnej części dla TOP 8, ale też wile zostanie przyznana losowo dla graczy z miejsc 9 w dół. Jest szansa na dodatkowe akcesoria ( typu pudełka na karty, liczniki życia itp. ) jednak na tę chwile na 100% jest tylko to o czym napisałem wyżej.

Miejsce: GameLord – Sklep z grami
ul. Piotrkowska 101
90-425 Łódź

Sędziowie: Andrzej Cieślak, level 2

Sponsorzy: ISA Sp. z o.o.
GameLord – Sklep z grami

Wyżywienie: Przez cały czas jest pełen dostęp do wszystkich uznanych dostawców jedzenia i picia, plus sklepy. Na miejscu będą dostępne napoje gorące ( kawa w różnych wersjach ), napoje zimne z lodówki firmy CocaCola i słodycze, wszystko w cenach jak ze sklepu spożywczego

DOJAZDY:

- DWORZEC LÓDŹ FABRYCZNA:
Po wyjściu z pociągu należy kierować sie prosto w kierunku Hotelu Centrum i poprzecznych ulic: Kilińskiego i Sienkiewicza. Po ich przejściu powinniście znaleźć się na ul. Piotrkowskiej, której numery rosną w lewą stronę. Sklep znajduje się pod numerem 101, podwórze, prawa strona druga klatka, pierwsze piętro. W sumie jest to 10 do 15 min. drogi na pieszo.

- DWORZEC LÓDŹ KALISKA:
Najlepiej wsiąść w autobus pospieszny nr 99 , w kierunku centrum. Wysiadamy na pierwszym przystanku przy ul. Al. Kościuszki ( równoległej do ul. Piotrkowskiej ). Następnie najlepiej będzie zapytać jak dojść do ul. Piotrkowskiej ( każdy w Łodzi to wie ). Sklep znajduje się pod numerem 101, podwórze, prawa strona, druga klatka, pierwsze piętro. W sumie jest to ok. 5 min. drogi na pieszo od tego przystanku.
Ace_ - Pt sty 13, 2006 2:23 pm
" />Jako organizator tych imprez dodam jeszcze, że powyższe info jest podstawowe, po bardziej szczegółowe ( np. jak skorzystać z transmisji na żywo ) zapraszam na www.gamelord.pl , oprócz tego znajdziecie tam opis rozgrywek specjalnych Arena League, które też są powiązane z turniejami Pre/Re Guildpact.

Pozdrawiam: AndrzejAce_ - Cz lut 02, 2006 10:54 am
" />Release Guildpact - RUSSIAN MODE - GameLord - Łódź

W dniu 5 Lutego 2006 ( niedziela ) odbędzie się turniej promujący wejście do sprzedaży nowego dodatku MtG, Guildpact. Będzie on trzecim z kolei w ciągu dwóch tygodni. Dwa poprzednie ( Prerelease ) zgromadziły w GameLordzie w sumie 127 zawodników z różnych miejsc Polski. Jak będzie tym razem, przy Release? Zobaczymy. “Stanąłem na głowie” i wygospodarowałem dodatkowe środki, które mam nadzieję, “podgrzeją atmosferę tego turnieju”, więcej szczegółów znajdziecie w akapitach dotyczących nagród i wpisowego, zapraszam do przeczytania dokładnego info o nadchodzącej imprezie na:

www.gamelord.pl

Pozdrawiam i zapraszam: AndrzejAce_ - Pn lut 06, 2006 1:44 am
" />No i po imprezie ( release Guildpact - RUSSIAN MODE ), była wielce nietypowa, dokładne info o wynikach + fotki znajdziecie na:

www.gamelord.pl

pozdrawiam: Andrzej

| | | | >

© design by e-nordstrom